Uwaga, uwaga… ogłaszamy wyniki konkursu!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wspaniałych projektów wymagających ogromnej kreatywności. Rozwijajcie swoją pasję do majsterkowania!

Zgodnie z regulaminem laureatów prosimy o niezwłoczne zgłoszenie się na adres e-mail: konkurs@euroloan.com oraz przesłanie kodu potwierdzającego prawa do nagrody.

I miejsce

zajmuje ZbLaB, który do konkursu zgłosił Jednokołową samobalansującą deskorolkę elektryczną
(http://majsterkowaniezeuroloan.pl/projekty/jednokolowa-samobalansujaca-deskorolka-elektryczna/)

„Bardzo przemyślany i zaawansowany technologicznie projekt. Jedyny w tej kategorii i bardzo wyróżniający się na tle innych. Autor wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin, nie tylko elektroniki, ale też mechaniki czy obróbki materiałów.”

Łukasz Więcek, juror

II miejsce

zajmuje Gasek i jego projekt Wiejska Łazienka (http://majsterkowaniezeuroloan.pl/projekty/wiejska-lazienka/).

„Niesamowicie klimatyczna łazienka. Cegła zamiast na ścianie ląduje na podłodze, a przed oczami mamy piękną postarzoną deskę. Wszystko ze sobą współgra, aż z przyjemnością chce się wejść do tej łazienki.”

Darek Stolarz, juror

III miejsce

zajmuje Oksywie z projektem Nasz sposób na święta i choinkę (http://majsterkowaniezeuroloan.pl/projekty/nasz-sposob-na-swieta-i-choinke/).

„Pomysłowa choinka z drewna, która widać, że jest dobrze przemyślana i dobrze wykończona. Choinka z ozdobami przepięknie się prezentuje i przyciąga oko.”

Kasia Ogórek, jurorka

Nagroda Internautów

wędruje natomiast do Adr87, który do konkursu zgłosił projekt Drzewo (http://majsterkowaniezeuroloan.pl/projekty/drzewo/).